Darbo valandos: 8:00 – 22:00

Registracija internetu

Paslaugos

Laboratoriniai tyrimai:

Kraujo morfologiniai tyrimai
Kraujo biocheminiai tyrimai
Kraujo citologiniai tyrimai
Šlapimo biocheminiai tyrimai
Biopsija
Bakteriologiniai tyrimai
Endokrinologiniai tyrimai

Vaizdinės diagnostikos tyrimai:

Rentgenologinis tyrimas
Echoskopinis
Endoskopinis tyrimas

Registracija

Paaiškinimai

Informacija

Veterinarinės medicinos centre “Begemotas” yra teikiamas įvairus vaizdinės diagnostikos ir laboratorinių tyrimų spektras. Šiuolaikiška ir moderni įranga veterinarinės medicinos centro specialistams padeda tiksliai ir greitai nustatyti ligą, jos priežastis bei įvertinti tinkamiausias gydymo galimybes.

Laboratoriniai tyrimai

Kraujo morfologiniai tyrimai – padeda įvertinti kraujo sudėtį ir jos pakitimus.

Kraujo biocheminiai tyrimai – padeda įvertinti vidaus organų veiklą pagal krayjyje esančias biocheminius rodiklius.

Kraujo citologiniai tyrimai – kraujo tepinėlio mikroskopavimas padeda identifikuotis kraujo kūnelių deformacijas, kraujo parazitus/svetimkūnius.

Šlapimo biocheminiai tyrimai – padeda įvertinti šlapimo sudėtį bei elementų santykį, tankį, pH.

Biopsija – tyrimo metodas, kai tam tikra audinio dalelė siunčiama į Lietuvos arba užsienio laboratorijas tiksliai audinio kilmiai nustatyti.

Bakteriologiniai tyrimai – padeda įvertinti bakterinį foną audinyje bei jo atsparumą antimikrobinėms medžiagoms.

Endokrinologiniai tyrimai – padeda diagnozuoti bei gydyti skyliaukės, kasos, antinksčių ligas, spręsti patelės vaisingumo dienas.

Vaizdinės diagnostikos tyrimai

Rentgenologinis tyrimas - greitas, efektyvus, neskausmingas tyrimas, padedantis diagnozuoti bei įvertinti įvairias plaučių, širdies ir kraujagyslių, ligas, kaulų ir sąnarių būklę, stebėti gijimo procesus po kaulų lūžių ar išnirimų. Tyrimo metu kūnas apšvitinamas itin nedidele jonizuojančių spindulių doze, tačiau šiuolaikiškos technologijos leidžia maksimaliai sumažinti apšvitą ir gauti kokybiškus rezultatus.

Echoskopinis (ultragarsinis) tyrimas – tai neinvacinis ir labai informatyvus tyrimas, kurio metu veterinarijos gydytojas – specialistas gali pastebėti audinių struktūrinius pakitimus. Echoskopija atliekama norint diagnozuoti širdies ir kraujagyslių, skydliaukės, krūtų, pilvo organų, inkstų ir šlapimo pūslės, dubens organų ligas.

Endoskopinis tyrimas - tai yra vidaus organų apžiūra iš vidaus, naudojant šiam tyrimui pritaikytą prietaisą – endoskopą. Tyrimo metu veterinarijos gydytojas apžiūri ir įvertina organo bei jo gleivinės būklę. Endoskopiniai virškinamojo trakto organų tyrimai pasižymi net 98–100 proc. diagnostiniu tikslumu.