Darbo valandos: 8:00 – 22:00

Registracija internetu
Kuom galėtume padėti?

Mūsų teikiamos veterinarijos paslaugos

Mūsų prioritetas – suteikti platų ir kokybišką paslaugų spektrą Jūsų augintiniui.

veterinarian-4

Skubi veterinarinė medicininė pagalba

Diagnostika

Diagnostika ir tyrimai

noun-pet-healthcare-4291350

Apžiūra ir konsultacijos

Pet-cardiology-512-180x180 (2)

Veterinarinė kardiologija

veterinary

Vakcinacija

šunų ir kačių kastravimas, sterilizacija

Gyvūnų kastracija, sterilizacija

Akuserija

Vidaus ligų gydymas

laparoskopija augintiniui

Laparoskopija

bandage-1

Ortopedija bei traumotologija

surgery

Minkštųjų audinių chirugija

augintinio dermatologas

Dermatologija

dog-2

Odontologija ir stomatologija

clipboard

Gyvūnų ženklinimas ir dokumentacija

house

Mini ligoninė

endoskopija augintiniui

Endoskopija

urn

Eutanazija ir kremavimas

Veterinarijos paslaugos grįstos profesionalumu ir meile

Veterinarijos klinika „Begemotas“ savo keturkojams pacientams gali pasiūlyti solidų veterinarinių paslaugų spektrą, kurį visada lydi begalinis dėmesys, meilė, inovatyvi įranga ir abejonių nekeliantis veterinarų darbas. Mūsų klinikoje – visos pagrindinės veterinarijos paslaugos, o tiesą sakant ir šiek tiek daugiau.

Taigi, visiškai nesvarbu su kokiomis sveikatos problemomis ar neigiamais savijautos pokyčiais susiduria Jūsų keturkojis šeimos narys – mūsų veterinarai pasiruošę įvairiems iššūkiams! 

Pagrindinės veterinarinės paslaugos, kurias teikia mūsų klinika

 1. Skubi veterinarinė medicininė pagalba. Augintiniams, kurie susiduria su ūmiu sveikatos pablogėjimu teikiame skubią medicininę pagalbą per itin trumpą laiką.
 2. Apžiūra ir konsultacija. Atliekame kruopščią augintinio apžiūrą prieš rimtesnes medicinines procedūras. Taip pat mūsų klinikoje teikiamos profilaktinės vet paslaugos, kurių metu atsakingai įvertinama bendra augintinio būklė, savijauta.
 3. Vakcinacija. Operatyviai skiepijame visus augintinius nuo pasiutligės ir kitų užkrečiamų ligų, padedame sudaryti optimalų reguliarių skiepų planą.
 4. Ortopedija ir traumatologija. Diagnozuojame ir pažangiausiais metodais gydome įvairius kaulų lūžius. Sprendžiame augintinių judėjimo problemas ir su įvairiais organais susijusias patologijas.
 5. Diagnostika ir tyrimai. Naudojant inovatyvią įrangą atliekame įvairaus pobūdžio tyrimus, kurių pagalba efektyviai ir operatyviai nustatome augintinio sveikatos pablogėjimo priežastis.
 6. Kastracija ir sterilizacija. Maksimaliai saugiai atliekame chirurgines kastravimo ir sterilizavimo procedūras pasitelkiant naujos kartos medicininius metodus. 
 7. Vidaus ligų gydymas. Teikiame įvairaus tipo augintinio vidaus ligų gydymo paslaugas.
 8. Gyvūnų ženklinimas ir dokumentacija. Atliekame gyvūnų ženklinimą, paruošiame dokumentus į kelionę susiruošusiems augintiniams, išduodame Europinius pasus.
 9. Chirurginės veterinaro paslaugos. Naudojant inovatyvią įrangą atliekame įvairaus pobūdžio chirurgines procedūras.
 10. Odontologija. Rūpinamės augintinių burnos higiena, šaliname apnašas bei atliekame įvairias odontologines procedūras.
 11. Dermatologija. Puoselėjame augintinių odą, sprendžiame tiek standartines, tiek itin sudėtingas dermatologines problemas.

Įkurdami savo kliniką nuoširdžiai stengėmės, jog ją puoštų ne tik puikių veterinarų komanda, bet ir gausus pačios inovatyviausios įrangos arsenalas. Puikiai suprantame, jog sušlubavusi augintinio sveikata ar netikėtai patirtos traumos pasėja labai didelį nerimą ir jo šeimininko širdyje. Todėl darome viską, kad į mūsų kliniką atvykę klientai rastų visą veterinarinių paslaugų kompleksą ir visas problemas, susijusias su augintinio sveikata, galėtų operatyviai išspręsti vienoje vietoje.