Darbo valandos: 8:00 – 22:00

Registracija internetu

Augintinio dermatologas

Sveika oda apsaugo gyvūną nuo aplinkoje esančių infekcijų sukėlėjų, tad net ir mažiausias odos pažeidimas gali sudaryti tinkamą terpę dauginti įvairiems mikroorganizmams, kurie gali sukelti itin sunkias odos ligas.

Niežulys dažniausiai būna pirmasis simptomas, kuris parodo pažeistos odos problemas. Gyvūnas pradeda vis dažniau kasytis, laižyti, kandžioti ar trinti pažeidus odos plotus. Šie simptomai kelia nemalonius pojūčius ne tik pačiam gyvūnui, bet ir jo šeimininkui. Didelis krentantis kailio kiekis – šėrimasis, paraudusi, nuplikusi oda su šlapiuojančiomis žaizdelėmis ar odos ploteliais – tai odos ligų požymiai, kuriuos pastebėjus reiktų nedelsiant kreiptis į gyvūnų DERMATOLOGĘ (-Ą).

Veterinarinės medicinos centre “Begemotas” teikiamos platus spektras dermatologinių tyrimų: citologiniai, bakteriologinis, ir mikologiniai (ausų, odos ligų); odos skutmenų bei biopsijos tyrimai; trichiskopija; skaitmeninė otoskopija, endokrinologiniai ir alergologiniai tyrimai ir kita.

Odos ligas gali sukelti pirmiausia odos parazitai, netinkamai prižiūrimas kailis, odos svetimkūniai. Odos pažeidimai gali pasireikšti ir kaip antriniai rimtų ligų simptomai – alergija, endokrinologiniai sutrikimai, inkstų ar kepenų ligos. Tinkamai negydant odos pažeidimai gali komplikuotis į sudėtingas odos ligas, kurias reikia labai ilgai ir atidžiai gydyti.

Pastebėjus bent menkiausią simptomą ar odos darinius, kurie kelia įtarimą
patartina ilgai nelaukus registruotis vizitui pas veterinarijos gydytoja – dermatologą.

Registracija

Veterinarijos klinika Paupyje