Darbo valandos: 8:00 – 22:00

Registracija internetu

Paslaugos

Higieninis šuns kirpimas

Higieninis katės kirpimas 

Higieninis katės maudymas

Higieninis šuns maudymas iki 10kg

Higieninis šuns maudymas  nuo 10-25kg.

Higieninis maudymas nuo 25kg. ir daugiau

Nagų kirpimas šuns

Nagų kirpimas katės

Nagų kirpimas su sedacija

Ausų valymas

Paranalinių liaukų valymas.

Registracija

Paaiškinimai

Kam to reikia?

Gyvūno sveikatos gerinimui svarbu dėmesingai sekti jo kūno higienos reikalavimus. Todėl labai svarbu stebėti ir užtikrinti laiku atliekamą nagų priežiūrą bei ausų valymą.

Kodėl tai svarbu?

Higiena yra labai svarbi gyvūnų sveikatai ir gerovei. Reguliariai plaunant ir valant gyvūnų kailį ir odą, jie išlieka švarūs ir be parazitų, taip pat sumažinant infekcijų riziką. Higienos procedūros, tokios kaip nagų kirpimas, manikiūras ir dantų valymas, taip pat padeda išvengti problemų, susijusių su sveikata.

Nesilaikant ausų priežiūros ar visai jos atsisakant, gali pasireikšti įvairios ausų ligos, kurios dažnai sukelia didelį skausmą ir diskomfortą augintiniui.

Be to, gerai prižiūrint augintinį, jis atrodo gražiau, o tai padeda užmegzti stipresnį ryšį tarp jūsų ir jūsų augintinio.

Kaip dažnai reikia pržiūrėti augintinių higiena?

Kaip dažnai reikia prižiūrėti augintinio higieną, priklauso nuo konkretaus gyvūno rūšies poreikių. Paprastai rekomenduojama plauti šunis ir katinus 1-2 kartus per mėnesį, tačiau kai kuriems šunims ir katinams gali prireikti dažnesnės plovimo procedūros. Be to, reikia reguliariai kirpti kailį ir nagus, valyti ausis ir dantis, taip pat periodiškai patikrinti ir valyti akis ir nosį. Rekomenduojama pasitarti su mūsų veterinarijos gydytoju apie rekomenduojamas procedūras ir dažnumą tam tikro tipo augintinio higienos priežiūrai.