Darbo valandos: 8:00 – 22:00

Registracija internetu

Paslaugos

Enterotomija

Žarnų rezekcija

Tiesiosios žarnos iškritimo gydymas

Tiesiosios žarnos divertikulo siuvimas

Gastrotomija

Skrandžio plovimas apsinuodijus

Skrandžio plovimas esant užsisukimui

Svetimkūnių šalinimas iš virškinamojo trakto

Svetimkūnių šalinimas iš ryklės/gerklų

Skrandžio užsisukimo operacinis gydymas

Splenektomija

Kaklo srities ezofagotomija

Krūtinės srities ezofagotomija

Portosisteminio šunto operacinis gydymas

Diafragmos išvaržos operacinis gydymas

Registracija

Paaiškinimai

Kam to reikia?

Gastroenterologija yra specializuota veterinarijos medicinos sritis, susijusi su virškinimo trakto ligomis. Gastroenterologai  yra atsakingi diagnozuojant ir gydant ligas, susijusias su virškinimo traktu, pvz. skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opas, kasos ligas, kepenų ligas, žarnyno ligas, pvz. inflamacinė žarnyno liga (IBD), infekcijas, disbiozė ir vidurių užkietėjimą.

Gastroenterologija taip pat apima diagnozuojant ir gydant motinų ir jaunų augintinių maitinimo problemas, pavyzdžiui, žindymo laikotarpio metu ar auginant jaunus augintinius.

Gastroenterologai taip pat gali rekomenduoti tyrimus, tokius kaip endoskopijos tyrimai, kraujo ir šlapimo tyrimai, ultragarsas ar CT, siekiant nustatyti diagnozę ir nustatyti gydymo planą.

Gastroenterologinės ligos gali turėti rimtų pasekmių augintiniui ir gali būti sunkiai diagnozuojamos. Todėl pasitarti su veterinarijos gydytoju arba konsultuotis su klinika, ypač jei augintinio skrandžio ar žarnyno simptomus yra pastebėjęs. Gastroenterologas gali padėti diagnozuoti ir gydyti šias ligas siekiant išvengti komplikacijų ir pagerinti augintinio gyvenimo kokybę.